Ранішні молитви Християнство. Православ'я. Католицтво. Сенс життя. Ранішні молитви
Ви чули, що сказано: Не чини перелюбу.                А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм.                Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.                І як правиця твоя спокушає тебе, відітни її й кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.                Також сказано: Хто дружину свою відпускає, нехай дасть їй листа розводового.                А Я вам кажу, що кожен, хто пускає дружину свою, крім провини розпусти, той доводить її до перелюбу. І хто з відпущеною побереться, той чинить перелюб.                Ще ви чули, що було стародавнім наказане: Не клянись неправдиво, але виконуй клятви свої перед Господом.                А Я вам кажу не клястися зовсім: ані небом, бо воно престол Божий;                ні землею, бо підніжок для ніг Його це; ані Єрусалимом, бо він місто Царя Великого;                не клянись головою своєю, бо навіть однієї волосинки ти не можеш учинити білою чи чорною.                Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого.                Ви чули, що сказано: Око за око, і зуб за зуба.                А Я вам кажу не противитись злому. І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, підстав йому й другу.                А хто хоче тебе позивати й забрати сорочку твою, віддай і плаща йому.                А хто силувати тебе буде відбути подорожнє на милю одну, іди з ним навіть дві.                Хто просить у тебе то дай, а хто хоче позичити в тебе не відвертайсь від нього.                Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога.                А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,               
УкраїнськоюХристиянський портал

Додатково

 
Ранішні молитви
   


Вставши від сну, перш будь-якого діла, стань побожно перед святою Іконою і, уявляючи себе перед Всевишнім Богом, поклади на себе тричі знак хреста, промовляючи:

Во ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (Тричі). Боже, будь милостивий до мене грішного (грішної). Боже, прости мені всі провини мої перед Тобою. Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами
Пречистої Твоєї Матері і всіх святих, помилуй нас.
Амінь.

Спинившись, заспокой свої почуття, щоб твої думки
лишили все земне, а потім читай наступні молитви без поспіху
і з увагою.

Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Молитва до Святого Духа
Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарбе добра і життя Подателю, прийди і вселися в нас і очисти нас від усякої скверни, і спаси. Милосердний, душі наші.

Трисвяте
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (тричі).

Мале славослів'я
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки вічні. АМІНЬ.

Молитва до Пресвятої Тройці
Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи
наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, зглянься і зціли немочі наші, імені Твого ради.
Господи, помилуй (тричі).
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові нию, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва Господня
Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім'я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як І ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є Царство, і сила, і слава, Отця і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Тропарі Троїчні
Вставши від сну, припадаємо до Тебе, Милосердний, І Ангельську пісню співаємо Тобі, Всемогутній: Свят, Свят, Свят єси. Боже, молитвами Богородиці помилуй нас.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові.
Ти, Господи, що від сну підняв мене, просвіти розум і серце, І уста мої відкрий, щоб піснею прославляти Тебе, Свята Тройце: Свят, Свят, Свят сси, Боже, молитвами Богородиці помилуй нас.
І нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Несподівано Суддя прийде, і вчинки кожного виявляться; тому зі страхом взиваймо опівночі: Свят. Свят, Свят єси. Боже, молитвами Богородиці помилуй нас.
Господи, помилуй (12 разів).

Молитва рання Пресвятій Тройці
Вставши від сну, подяку приношу Тобі, Пресвята Тройце, Боже наш, що Ти з великої ласки Твоєї і довготерпіння не прогнівався на мене лінивого (ліниву) та грішного (грішну) і не дав мені загинути з моїми гріхами, але, з властивим Тобі чоловіколюбством, підняв мене від сну, щоб зранку прославляти владу Твою. І нині просвіти мої очі мисленні, відкрий мої уста, щоб навчатися слова Твого, І розуміти заповіді Твої, і чинити волю Твою, і оспівувати Тебе у хвалі сердечній, і в піснях славити Всесвяте ім'я Твоє - Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Поклоніння Ісусу Христу
Прийдіть, поклонімось Цареві нашому, Богу. Прийдіть, поклонімось і припадімо до Христа, Царя і
Бога нашого.
Прийдіть, поклонімось і припадімо до Самого
Христа, Царя і Бога нашого.

Псалом 50
Помилуй мене. Боже, з великої ласки Твоєї і з великого милосердя Твого прости провини мої. Особливо омий мене від беззаконня мого і від гріха мого очисти мене. Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій повсякчас переді мною. Проти Тебе Єдиного я згрішив і лукаве перед очима Твоїми заподіяв, отже праведний Ти в слові Твоїм І справедливий у присуді Твоїм. Ось бо в беззаконні зачатий я і в гріхах породила мене мати моя, Бо Ти істину полюбив єси, невідоме і таємне мудрості Твоєї Ти явив мені. Окропи мене іссопом, і я очищуся;
омий мене, і я стану біліший від снігу. Дай мені почути радість і веселість і зрадіють кістки (мої) розбиті. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і прости всі беззаконня мої. Серце чисте створи в мені. Боже, і духа правди віднови в нутрі моєму. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відбирай від мене. Поверни мені радість спасіння Твого і Духом могутнім укріпи мене. Навчатиму беззаконників шляхів Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе. Визволи мене від вини кривавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій радісно славитиме Правду Твою. Господи, відкрий уста мої, і
язик мій сповістить хвалу Твою. Бо коли б Ти жертви забажав, приніс би я: всепалення Ти не бажаєш. Жертва Богові - це дух упокорений, серцем скорботним і смиренним Ти не погордуєш.
Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай збудуються стіни Єрусалимські. Тоді буде угодна Тобі жертва правди, приношення і всепалення. Тоді покладуть на жертівник Твій жертви.

Символ Віри
Вірую в Єдиного Бога, Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого.. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків. Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного. несотворенного. Єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і для нашого спасіння зійшов з небес, і тіло прийняв від Духа Святого і Марії Діви, І став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І вознісся на небо і сидить праворуч Отця. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця. І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків.
В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів.
Чекаю воскресіння мертвих і життя будучого віку. Амінь.

Молитва 1-ша до Отця Небесного св. Макарія Великого
Боже, очисти мене грішного (грішну), бо я ніколи нічого доброго не вчинив (не вчинила) перед Тобою, але визволи мене від усього злого, і нехай буде в мені воля Твоя, щоб неосудне відкрив (відкрила) уста мої грішні і славив (славила) святе ім'я Твоє, - Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас і на віки вічні. Амінь.

Молитва 2-га св. Макарія Великого
Вставши від сну, опівнічну пісню Тобі приношу, Спасе, і припадаючи взиваю до Тебе: не дай мені заснути в гріховній смерті, але ущедри мене. Ти. що розіп'явся зі своєї волі. і мене, що в ліності своїй лежу. скоро підніми і спаси мене, що звертаюсь у молитві, і засвіти мені після сну нічного день безгрішний, Христе Боже, і спаси мене.

Молитва 3-тя рання св. Макарія Великого
До Тебе, Владико Чоловіколюбче, вставши від сну, вдаюся І до праці своєї стаю з Твоєї ласки, і молюся Тобі:
допомагай мені повсякчасно і в усякому ділі, і захисти мене від усього лихого, що є в світі, і від диявольської спокуси, і спаси мене, і введи в Царство Твоє вічне, бо Ти мене створив і дбаєш про мене, щоб обдарувати мене всяким добром; на Тебе вся моя надія. І Тебе я щиро славлю нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва 4-та до Господа св. Макарія Великого
Господи, що з великої ласки Твоєї і щедрості Твоєї дав мені, рабу Твоєму (рабі Твоїй) минулу ніч перебути без напасті від усього злого і супротивника, Ти Сам, Владико, Творче всього, сподоби мене при світлі Твоєї Істини і з просвітленим серцем творити волю Твою нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва 5-та св. Василія Великого
Господи Вседержителю, Боже Небесних Сил і всього тілесного, що на небі живеш і нас, смиренних доглядаєш, серця і думки випробовуєш і те, що є таємне в людині, добре бачиш, Безпочаткове і Вічне Світло, в якому нема ані тіні зміни або перетворення. Сам, Безсмертний Царю, прийми молитви наші, які ми в цей час грішними нашими устами творимо, на безліч щедрот Твоїх сподіваючись, і прости нам гріхи наші, чи словом, чи ділом, чи думкою, свідомо чи несвідомо заподіяні. І очисти нас від усякої нечистоти душевної і тілесної, і дай, щоб ми в бадьорості серця і тверезості розуму прожили всю ніч нашого життя, очікуючи світлого і явленого дня Єдинородного Сина Твого, Господа Бога І Спаса нашого, Ісуса Христа, коли Він, Суддя всіх, прийде зі славою відплатити кожному по його ділах. Нехай не в сні і лінощах, а в бадьорості і щирій праці, ми з'явимось готовими і ввійдемо з ним у Божественне Царство Його слави і радощів, туди, де вічне Світло і невимовна втіха всім, хто бачить несказану доброту Твого Лиця.
Бо Ти єси Істинне Світло, що освітлюєш і освячуєш усе, і Тебе славить всяке створіння на віки вічні. Амінь.

Молитва 6-та рання св. Василія Великого
Благословимо Тебе, Небесний Боже і Милосердний Господи, за те, що виявляєш на нас повсякчас безліч великих неосяжних, славних діл Своїх, що дав нам сон на підтримку нашої немочі і відпочинок від праці знесиленого тіла. Дякуємо Тобі, що не погубив нас з нашими гріхами, а зі звичайною Твоєю любов'ю до людей підняв нас від сну, щоб прославляли ми Твою владу. Отже, молимо Твою безмірну добрість: просвіти наші думки, підведи очі і розум наш від тяжкого сну лінощів, відкрий наші уста і наповни їх похвалою Тобі, щоб ми мали змогу непохитно визнавати і славити Тебе, Безпочаткового Отця із Єдинородним Твоїм Сином і Пресвятим, Благим і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва 7-ма до Пресвятої Богородиці
Оспівуючи благодать Твою, Владичице, молю Тебе, мій розум просвіти благодаттю. Чинити по правді мене настав шляхом Христових заповідей. Бадьорим до пісні укріпи, сон зневіри віджени. Молитвами Твоїми, БогоневІсто, звільни з гріховних пут, що ними я скутий. Охороняй мене вдень І вночі, захищай від ворогів, що нападають на мене. Ти, що Життєдавця Бога народила, оживи мене, умертвленного пристрастями. Ти, що народила Світло невечірнє, просвіти мою засліплену душу. О, пречудна Владична палато, оселею Святого Духа мене сотвори. Ти, що Цілителя народила, вилікуй душі моєї багаторічні пристрасті. Розбурханого життєвою
бурею, на стезю покаяння мене спрямуй. Визволи мене від вічного вогню, від червія злого й пекла. Повинного в багатьох гріхах, не віддай мене на радість бісам. Поношеного несвідомими гріхами; обнови мене, Пренепорочна Мати, новим. Звільни мене від усякої муки і Владику всього ублагай. Сподоби мене заслужити небесну радість зо всіма святими. Пресвята Діво, почуй голос нікчемного раба Твого. Пошли мені, Пречиста, потік сліз, щоб очистити скверну моєї душі. Стогін мого серця Тобі приношу безперервно, відгукнись, Владичице. Молитовне моє служіння прийми і Богові Благо-утробному принеси. Вища від ангелів, мене вищим за все світське створи. Світлоносна Покрово Небесна, духовну благодать в мене направ. Руки підійму і відкрию уста, осквернені скверною, для похвали, Всенепорочна. Душерозтлінних ворогів мене позбав, Христа старанно благаючи. Йому ж честь і поклоніння належить, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва 8-ма до Пресвятої Богородиці
О, Пречиста Діво, Богородице, надіє всіх християн, що живуть на землі! Не відвертайся від мене грішного (грішної), бо я непохитно надіюся на Твоє; милосердя. Погаси в мені полум'я багатьох пристрастей моїх; запали моє жорстоке серце і мій холодний розум любов'ю до виконання заповітів Сина Твого і Бога нашого.
Викорени, Пречиста, з мого затьмареного розуму і з мого жорстокого серця безнадійність, недбалість, лінощі та безглуздя, і всі темні і брудні думки та наміри. Зціли, Владичице, мої тяжкі духовні і тілесні рани, не допусти,
щоб зло перемагало мене, і Твоїми материнськими молитвами прихили до мене милість Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, бо Ти благословенна від усіх родів, і славиться Пречисте ім'я Твоє на віки віків. Амінь.

Молитва 9-та до Господа нашого Ісуса Христа
Многомилостивий і Всемилостивий Боже мій, Господи Ісусе Христе, що з безмірної любові Ти зійшов і воплотився, щоб спасти всіх. Тебе, Спасителю, молю, спаси мене з благодаті Твоєї; бо якщо за діла мої спасеш, то це не буде благодать і дар, але більш - як обов'язок. О, Спасителю мій, многомилостивий і невимовний в милості! Ти Сам сказав, Христе мій: "Хто вірує в Мене, житиме і смерті не побачить повік". Коли ж насправді віра в Тебе спасає тих, що у відчаї, то я вірую, спаси мене, бо Ти Бог мій і Творець; віру цю, Боже мій, замість діл зарахуй мені, бо не знайдеш вчинків, заради яких Ти виправдав би мене. Але тієї віри моєї нехай вистачить замість діл моїх, вона нехай відповідає за мене, і нехай виправдає мене, нехай зробить мене учасником вічної Твоєї слави. Щоб сатана не полонив мене і не похвалився. Слово, що відірвав мене від Твоєї руки й захисту, але хочу чи не хочу, спаси мене, Христе, Спасе мій; вийди мені назустріч, рятуй мене, бо гину. Ти бо єси мій Бог від утроби матері моєї. Сподоби мене, Господи, нині возлюбити Тебе, як іноді я любив той самий гріх, і ще послужити Тобі без лінощів І щиро, як служив раніше облесливому сатані. Нехай вже нікому не служитиму, тільки Тобі, Господу і Богу моєму, Ісусу Христу, в усі дні життя мого нині, і повсякчас, І на віки вічні. Амінь.

Молитва 10-та до Ангела Охоронителя
Святий Ангеле, приставлений до моєї грішної душі і до пристрасного мого життя, не покидай мене грішного (грішну) і не відступи від мене за нестриманість мою. Не дозволяй злому духові володіти мною через пристрасті мого смертного тіла. Зміцни мої немічні сили в боротьбі з гріхами І наставляй мене на спасенну дорогу. О, святий Ангеле Божий, охоронителю і захиснику моєї нероз-каянної душі і тіла, прости мені все, чим образив (образила) я Тебе за всі дні життя мого, і коли чим згрішив (згрішила) минулої ночі, захист мене в нинішній день, і охороняй мене від усякої спокуси диявольської, щоб я ніякими гріхами не прогнівив (не прогнівила) Бога мого, і молися за мене до Господа, щоб Він утвердив мене у страху Своїм і показав мене достойним (достойною) рабом (рабою) Своєї безмірної доброти. Амінь.

Молитва до свого святого (своєї святої)
Моли Бога за мене, святий угодниче Божий (свята угоднице Божа) (ім'я), бо я щиро звертаюсь до тебе, скорого помічника й молитовника (скорої помічниці і молитовниці) за душу мою.

Молитва до Богородиці Діви Марії
Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою, благословенна Ти між жонами і благословен плід утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших.

Під Твою милість прибігаєм, Богородице Діво, молитов наших в час журби не відкинь, але з біди визволяй нас, Єдина Чиста І Благословенна. Пресвятая Богородице, спаси нас.

Тропар Животворчому Хресту Господньому
Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови насліддя Твоє, перемогу побожному народові нашому на супротивників подай і Хрестом Твоїм охороняй нас -оселю Твою.

Молитва за живих рідних і близьких
Спаси, Господи, і помилуй рабів твоїх: отця мого духовного (ім'я його), батьків моїх (імена їх) І всю родину мою, начальників і наставників, добродійників, прихильників і тих, що ненавидять мене, і всіх тих, що боролись за волю України, що відстоюють ЇЇ незалежність, і всіх православних християн, і всяку живу душу, що твоєї ласки і допомоги потребує.

Молитва за померлих
Упокой, Господи, душі спочилих рабів Твоїх:
батьків моїх (ім'я їх), родичів, добродійників моїх, і всіх тих, що поклали життя своє за волю України і за Святу Українську Апостольську Православну Церкву, і всіх православних християн, і всяку душу, що спочила і Твоєї ласки і милосердя потребує, і прости всі гріхи їх, вільні і невільні, і даруй їм Царство Небесне, і створи їм вічную пам'ять.
Якщо можеш, читай замість коротких молитов за живих і померлих ось цей пом'янник:

Молитви за живих
Пом'яни, Господи Ісусе Христе, Боже наш, Церкву Твою Святу, Соборну Й Апостольську, що чесну Свою Кров за неї віддав єси, і утверди, і зміцни, і пошир, збагати, замири, і непереборною від ворогів пекельних повік збережи; розбрат Церков втихомир, думки поганські вгаси, єресі знищ і викорени, безбожництво вигуби і в ніщо силою Святого Твого Духа поверни.
Владу нашу миром оточи і від усякого ворога і супротивника охорони. Вклади в серце їм усяку добру і спокійну думку про Церкву Твою святу і про всіх людей Твоїх, щоб і ми й їх спокої тихе й безтурботне життя провадили у справедливій вірі, у всякій побожності та чесності.
Спаси, Господи, і помилуй Святу Українську Православну Церкву нашу. Священний собор єпископів її. Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі - України Філарета і Владику нашого Преосвященнішого (ім'я правлячого Аріієрея), православних митрополитів, архиєпископів, єпископів, пресвітерів, дияконів, весь чернечий чин і ввесь причет церковний, що поставив єси їх пасти Твоє словесне стадо, і молитвами їх помилуй і спаси мене грішного.
Спаси, Господи, і помилуй отця мого духовного (ім'я) і святими його молитвами прости гріхи мої.
Спаси, Господи, І помилуй батьків моїх, братів, сестер і рідних моїх, і всіх родичів моїх та друзів і даруй їм спокій Твій та все добре.
Спаси, Господи, і помилуй старих і молодих, бідних, сиріт, вдовиць, хворих, засмучених, тих, що в біді, в скорботі, обставинах, в неволі, у в'язницях; особливо ж тих, що за Тебе і віру православну безбожниками та єретиками переслідувані, пом'яни їх, відвідай, укріпи, заспокой і незабаром силою Твоєю полегшення, волю і визволення їм подай.
Спаси, Господи, і помилуй доброчинців наших, що жаліють і допомогають нам, доглядають нас, дають нам милостиню і просять нас, недостойних, молитися за спасіння і вічних благ Твоїх отримання.
Спаси, Господи, і помилуй посланник на службу. подорожуючих отців, братів, і сестер наших, і всіх православних християн.
Спаси, Господи, і помилуй тих, кого безумством своїм я спокусив і з правдивої дороги звів, а на погані й неподобні діла спрямував їх; Божим Твоїм Промислом на спасенну путь знову Їх наверни.
Спаси, Господи, і помилуй тих, що ненавидять І кривдять нас і роблять нам капості; не допусти їх до загибелі через мене грішного.
Тих, що від Православної Віри відступили, погибельними єресями засліплені і від. Церкви нашої відкололися, - світлом Твого пізнання просвіти Й до Святої Твоєї Соборної й Апостольської Церкви знову прилучи.

Молитви за померлих
Пом'яни, Господи, тих, що від життя цього відійшли: православних князів і гетьманів, святійших патріархів, преосвященних митрополитів, архиєпископів і
єпископів православних; тих, що в священичому чині, в притчі церковному і монашенському чині Тобі послужили, у вічних Твоїх оселях із святими упокой. (Поклін.)
Пом'яни, Господи, душі спочилих рабів Твоїх:
батьків моїх (Імена) і всіх родичів по плоті, і прости їм гріхи вільні І невільні, даруючи їм Царство і причастя вічних Твоїх благ і Твого безконечного і блаженного життя насолоду. (Поклін.)
Пом'яни, Господи, і всіх спочилих в надії на воскресіння і життя вічне, отців і братів наших, і сестер, що тут і повсюди лежать православних християн, всели їх із святими Твоїми, де сяє світло лиця Твого і нас помилуй, як Благий і Чоловіколюбець. (Поклін.)
Подай, Господи, прощення гріхів всім раніше спочилим у вірі і надії на воскресіння, отцям, братам і сестрам нашим і сотвори їм вічну пам'ять.
Вічна пам'ять. (Тричі.)

Закінчення ранішніх молитов:
Молитва подяки
Господи Боже, дякую Тобі, що дав мені щасливо цю ніч переночувати, дай же. Господи, щасливо цей день переднювати. Тебе Бога нашого хвалити і не грішити.
Молитва до Богородиці
Достойно є, і це є істина, славити Тебе, Богородицю, завжди Славну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від Херувимів І незрівнянно славнішу від Серафимів, що без істління Бога-Слово породила, дійсну
Богородицю Тебе величаємо.

Якщо є бажання можна дотати до молитов ще й цю:
Молитва оптинських старців

Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все, що принесе мені сьогоднішній день. Дай мені цілковито віддатися волі Твоїй святій. На всяку годину цього дня в усьому настанови і підтримай мене. Які б я не отримував новини протягом дня, навчи мене прийняти Їх зі спокійною душею та твердим переконанням, що на все свята воля Твоя. В усіх словах і справах моїх керуй моїми думками й почуттями. В усіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все послано Тобою. Навчи мене прямо й розумно поводитися з кожним членом родини моєї, нікого не бентежачи і не засмучуючи. Господи, дай мені силу знести втому цього дня та всі події протягом дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, терпіти, сподіватися, прощати й любити. Амінь.

Митарева молитва
Боже, будь милостивий до мене грішного (грішної).
Боже, очисти гріхи мої і помилуй мене.
Без числа згрішив я (згрішила я). Господи, прости
мені.
Во ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
 

Передруковано з www.hram.kiev.ua
Повернутися до списку молитовРекомендуйте цю сторінку другові!


Підписатись на розсилку
Християнські ресурси

Нове на форумі

Проголосуй!