Славко Святинчук Християнська музика: Славко Святинчук
Кажу ж вам, Своїм друзям: Не бійтеся тих, хто тіло вбиває, а потім більш нічого не може вчинити!                Але вкажу вам, кого треба боятися: Бійтесь того, хто має владу, убивши, укинути в геєнну. Так, кажу вам: Того бійтеся!                Чи ж не п'ять горобців продають за два гроші? Та проте перед Богом із них ні один не забутий.                Але навіть волосся вам на голові пораховане все. Не бійтесь: вартніші ви за багатьох горобців!                Кажу ж вам: Кожного, хто перед людьми Мене визнає, того визнає й Син Людський перед Анголами Божими.                Хто ж Мене відцурається перед людьми, того відцураються перед Анголами Божими.               
УкраїнськоюХристиянський портал

Додатково

 
Християнська музика: Славко Святинчук
   

Світлана Бущак: "Дорога до Бога"

Ти - моя надія (формат .mp3, 15.5 Мб)

Дві дороги (формат .mp3, 10.8 Мб)

Моє життя - коротка гра (формат .mp3, 15.8 Мб)

Діти неба (формат .mp3, 16.1 Мб)

Пробудіться, люди (формат .mp3, 16.1 Мб)

Друг завжди з тобою (формат .mp3, 16.1 Мб)

Потреби зростають (формат .mp3, 16.1 Мб)

Дитинство (формат .mp3, 16.1 Мб)

Не йди за сліпими (формат .mp3, 16.1 Мб)

Ісус Христос , Ти твердиня моя (формат .mp3, 8.7 Мб)

Не бiйся, з тобою Я (формат .mp3, 12.4 Мб)

Твори добро (формат .mp3, 9.5 Мб)

З Богом все реально (формат .mp3, 7.7 Мб)

Яхта в Маямі (формат .mp3, 12.6 Мб)

Дякую Тобі, Ісус (формат .mp3, 10.3 Мб)

Ненароджене дитятко (формат .mp3, 7.3 Мб)

Бог - твій тато (формат .mp3, 12.5 Мб)


ХРИСТИЯНСЬКІ СКОРОМОВКИ СЛАВКА СВЯТИЧУКА

Так назвала стиль, уперше почувши виступ юнака під час молодіжної акції, спрямованої на боротьбу з поширенням СНІДу.

- Це християнські скоромовки, - пояснив юнак. - Я читаю власні вірші під музику, намагаючись донести до свідомості молоді християнську мораль і справжні людські цінності, допомогти розібратися в життєвих ситуаціях, щоб уникнути небезпечних пасток. Сучасна хіп хоп-культура представлена кількома стилями, і всі вони, на мою думку, пропагують насилля, жорстокість, дошлюбні стосунки тощо. А як назвуть мій стиль - немає значення, бо вважаю себе інструментом в руках Бога, який вклав у мене цей талант для виконання конкретної місії.

Знайомство зі Славою стало приємним відкриттям багатої духовно та інтелектуально особистості. В ній природні здібності доповнилися серйозною, як на його 23 роки, життєвою наукою і знаннями, почерпнутими з книг. По власній волі заглибився в них після закінчення школи, шукаючи сенс життя. Прочитавши понад півсотні книг із психології, філософії та іншої наукової літератури, заблукав у цьому коктейлі інформації. І зрозумів: все це - людські думки. А визначився, коли в критичній ситуації з рук незнайомця в США отримав Біблію. Орієнтуючись на неї, сьогодні він чітко окреслює своє майбутнє. А минуле, котре не перепишеш, як той шкільний диктант заради високого балу, цінує за отриманий досвід. Там кожна помилка – як шпичка, що завдає болю, коли сидить в тілі, а якщо й дістанеш її – залишиться рубець у пам’яті. І розказати історію кожного – ніби висповідатися в надії отримати прощення собі. Та більше важливо - застерегти інших. Тому відверто аналізує особисте життя і ділиться власними висновками. По всьому його слова „Я не шукаю слави, я лише глина в Його руках, вся слава Богу за те що Він вкладає слова в мої вуста. Я – осел, який везе Бога і Його прославляє. Я - олівець в Його руках” не звучать фальшиво.

„З малого вiку вулиця вчила мене жити, свiт заставляв зуби точити, щоб бути, як вовк, i людей не любити. Легше образити i зло зробити, нiж обiйняти i друга простити, легше просто його насварити, легше бути жорстоким i несправедливим, анiж бути добрим лагiдним i щирим. Хотiв перед пацанами щось із себе показати, щоб їхнiй авторитет завоювати. Ходив на бокс для того, щоб кулаки набивати. Будучи нiким, хотiв з себе щось показати, в школi видiлявся лиш тим, що вмiв вчителiв дiставати, вульгарними словами весь клас розвеселяти. А тепер соромно навiть згадати, як грiховна природа давала про себе знати. З малого вiку вулиця вчила мене жити...” „Час пройшов - i я почав розумiти, що круто не бити, а людей любити, круто не з нiг збивати, а руку подавати... Круто не „Бригаду” дивитись, а Богу молитись... Круто не проклинати, а благословляти”.

Щоб достукатися до сердець слухачів, бути ближчим і зрозумілим, Слава користується їхньою ж мовою, аби всі були на рівних, вживає іноді молодіжний сленг.

Слава спілкується з підлітками і молоддю на різних заходах та через Інтернет. Його вже знають, запрошують на зустрічі, тому особистий вільний час розписаний на кілька тижнів наперед.

- Значить, людям це подобається, - роблю висновок.

- Але я не агітую у віруючі, - наголошує Славко. Я закликаю людей читати ту біблію, яка в них в дома пилюкою покривається, а в яку церкву вони підуть це вже їхній вибір.

- А чому ви прийняли хрещення?

- Відкрилися очі...

- Ваші рідні – православні християни. Чому обрали Церкву християн віри євангельської „Ковчег”?

- Вона має найбільше плодів – 7 реабілітаційних центрів для наркоманів, алкоголіків, дитячий оздоровчий центр, літні табори відпочинку школярів тощо. Хочу і свої плоди додати: Бог вклав талант, щоб використовувати, а не закопувати. Пісня заради пісні не потрібна, і я оцінюю свою творчість за результатом якщо через них життя людей змінюється на краще: - ти на правильній дорозі. Це стимулює мене рухатись далі.

Нинішній творчий доробок Слави Святинчука – понад 30 віршів, диск із 9-ма піснями, два відеокліпи і чимало напрацювань на майбутнє.

У рамці:

Слава Святинчук - студент 4-го курсу Нововолинського факультету Тернопільського національного економічного університету. Волонтер обласного Волинського благодійного фонду Ковчег, спілкується з дітьми у школах та вищих навчальних закладах на тему: Шкідливість тютюну та алкоголю. Зі своєю місією з дозволу обласного управління освіти відвідав понад сто шкіл та педагогічних і медичних коледжів та вузів Волині, Рівненщини, Львівщини, . Бере участь у євангелізаційних та соціальних благодійних заходах, акціях проти поширення СНІДу, алкоголю, наркотиків. Останні відбувалися у Львові, Луцьку, Ужгороді, Києві та Нововолинську. В рамках альтернативної військової служби працює покрівельником у ЖЕКу №1. Не виключає, що там і залишиться, бо робота подобається і відчув, що фізична праця відновлює баланс, адже приземлює, бо на тобі чоботи, спецівка. Бог гордим противиться. А перебування лише на сцені – „надимає”.

Пише вірші, має вокальні здібності.

Улюбленi фiльми: „Євангелія від Івана”, „Вогнетривкий”.

Улюбленi цитати: 10 запитань, яких не запитає Господь.

Бог не запитає на якій машині ти їздив, Він запитає, скількох людей ти підвіз.

Не запитає про ціну твого будинку, а запитає, скількох людей ти прийняв у свій дім.

Не запитає, який одяг у твоєму гардеробі, а запитає, скількох людей ти вдягнув.

Не запитає, яка в тебе зарплатня, а запитає, якою метою ти її досягнув.

Не запитає, яку роботу ти мав, а запитає, як ти її виконував.

Не запитає, скільки друзів у тебе, а запитає, скільком ти був другом.

Бог не запитає, в якому районі ти жив, Він запитає, як ти жив із сусідами, з ближніми...

Афоризми Славка Святинчука які я вибрала з його пісень і піля розмови з ним

Дружба – це компас, що по світі веде, дружба як квітка, що в землі проростає, а чесність - як вода, що її підливає.
Щоб друга мати, потрібно другом стати.
Якщо ти вмієш слово тримати, у тебе є всі шанси друга відшукати.
Попереду бій під назвою життя... А життя – тонкий лід.
Боровся сам із собою і зрозумів – побороти себе найважче.
Пісня, яка не зачіпає душу, як виноград без плодів.
Український народ розважається, але духовно не розвивається.
Вдома Біблія пилюкою покривається, а в людини серце від проблем розривається, та звернутися до Бога не дає гординя або якась комуністична твердиння.
Зійти з дистанції - це справа для слабких.
Не іди за сліпими, бо у прірву впадеш.
Ісус у серці, ангели за спиною. А люди кажуть - в тебе не в порядку з головою.
Якщо ти не в „колхозі”, то всі скажуть - ти в гіпнозі.
В сучасному світі прогресує гординя, та вона лопне колись, як перестигла диня.
Грішні очі не побачать диво.
Ми горді, самозакохані, сварливі, здатні на злочин, хоч в душі боязливі.

Різні за тематикою вірші Слави Святинчука. Та в люди він іде зі скоромовками про те, що його болить, і про це він говорить жорстко, різко:

"Нехай ніколи очі не плачуть і діти батькам на плечі не скачуть.
Щоб гроші і слава нас не міняли,
Щоб багаті бідним завжди допомагали."

Галина КОВАЛЮК.

На знімку: Слава СВЯТИНЧУК. Фото автора.


Другая христианская музыка

Поддерживайте создателей христианской музыки - покупайте лицензионные диски. Ищите в продаже в интернет магазинах.
Если же у Вас нет никакой возможности купить диск, скачайте эту музыку здесь.

Смотрите также раздел нашего сайта - Скачать аудио

Смотрите также раздел нашего сайта - Христианские фильмы

See also: Christian Films

Рекомендуйте цю сторінку другові!

Підписатись на розсилку




Християнські ресурси

Нове на форумі

Проголосуй!